• ATRAKTIVNÍ REKLAMNÍ
    STRATEGIE, PLÁNOVÁNÍ, PRODUKCE
    A SPRÁVA KAMPANÍ

    PLAY SHOWREEL

REKLAMNÍ KAMPANĚ

Přivedeme zákazníky ze všech stran. 

 

 

Attractive od roku 2007 plánuje, navrhuje, vyrábí a spravuje reklamní kampaně na všech běžných reklamních platformách. Jsme specialisté na nízkorozpočtové projekty, které moc "nevoní" velkým reklamkám a mediálním agenturám. Naší výhodou je velká univerzálnost a dlouhodobé zkušenosti.  Rozumíme všem typům médií. klasické, off line reklamě (print, outdoor, POS..) tak digitální reklamě (display, PPC, programmatic,) i reklamě na sociálních sítích. Na reklamních kampaních spolupracují všechna naše studia. Vždy potřebujete nápad, texty, slogany, fotky, videa, grafiku, microsity, texty a obvykle i merch nebo reklamní předměty.   Pro velké zadavatele reklamy je Attractive dobrou a ekonomicky úspornou alternativou k velkým agenturám.  

attractive symbol

Atraktivní marketingová komunikaceStrategie a plánování

Strategie a plánování

Na českém trhu zastupujeme největší evropské distributory reklamních předmětů a reklamního textilu. Zboží skladem expedujeme ze skladů našich dodavatelů a doručíme obvykle za 2-4 dny bez potisku s potiskem o 7 dní déle."

Kreativa a návrhy

Kreativa a návrhy

Navrhneme design, umístění grafiky a vytoříme vizulizace. Připravíme grafické soubory a tisková data podle požadavků zvolené výrobní technologie.

Produkce a distribuce

Produkce, distribuce,publikování

Využívám všechny dostupné technologie pro tisk, gravírování, vyšívání atd. Výroba se realizuje na nejmodernějších vysokokapacitních strojích. Garantujeme vysokou kvalitu. Máme naprosté minimum reklamací.

Správa kampaní

Správa a content management

Kromě standardní položek nabízených v eshopu vyrobíme na zakázku i zcela atypické reklakní reklamní předměty, dárkové tašky a nezrůznější dárkové obaly.UKÁZKY A REFERENCE

Pár ukázek z našich kampaní - i když ta vaše bude úplně jiná.

Samozřejmě, že při návrhu vaší kampaně využijeme zkušenosti z předchozích kampaní, ale každý nový projekt začíná úplně od začátku. Každá kampaň je unikátní. Nikdy neuděláme stejnou kampaň pro různé zákazníky. Níže pár ukázek, z projektů, které máme za sebou, nicméně vaše kampaň bude úplně jiná. Bolí nás z toho hlava, ale jinak to nejde :-)  

Aevi
Ježek software
HET - kampaň Klasik color
Office Depot
VHV
Vorwerk

JAK TO PROBíHÁ?

Vznik nové kampaně ve 4 krocích 

Nyní už víte, co symbolizuje naše logo

krok 1
krok 2
krok 3
krok 4ODESLAT POPTÁVKU

Integrovaná reklamní produkce

Poskytujeme desítky reklamních a marketingových služeb. Všechno co vymyslíme, vyrobíme, pak vzájemně propojíme a dodáme výstupy pro všechna média, reklamní systémy a sociální sítě. Každá kampaň potřebuje grafický design, fotky, texty, slogany, videa, audio, webové stránky, tiskoviny, outdoová média a samozřejmě obsah pro siciální sítě. Pro lepší orientaci v tom co děláme,  z čeho skládáme reklamy jsme naše služby rozdělili do následujích oddělení agentury, která mezi sebou úzce spolupracují.

Advertising

Když potřebujete efektivně propagovat váš produkt, službu, firmu, naplánovat a spravovat reklamní kampaň, vytvořit komunikační strategii...

Attractive Advertising

Production

Když potřebujete navrhnout logo, vytvořit vizuální styl, vyrobit video, web, animaci, banner, vytisknout katalog, plakát, billboard, inzerát, fotku, obal, polepit auto, výlohu...

Attractive Production

Merch

Když potřebujete navrhnout, potisknout oblečení s vaší značkou, reklamní předměty, firemní dárky a jiné drobnosti s vaším logem....

Attractive Merch studio


Katalog produktů a služeb

logotype attractive symbol circle white tranparent

Napište
kreativnímu řediteli


I když máme v Attractive parádní a spolehlivý zákaznický servis,
jsem rád, když zprávy z www stránek přichází přímo na můj email.

Michal Šebesta, kreativní ředitel Attractive.


Odeslat zprávu
kreativní ředitel
logo attractive


Attractive s.r.o.

IČ 27315819
DIČ CZ27315919

Attractive Praha

Ovocný trh 572/11
110 00, Praha 1

Reklamka Na zátiší

Blatenská 1561
430 03 Chomutov

Zákaznický servis

Po - Pá 8:00 - 17:00
Tel.: 273 132 063
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.