ATRAKTIVNÍ WWW STRÁNKY
SNADNO A RYCHLE
NA MÍRU PRO VÁS

WEB STUDIO ATTRACTIVE

Atraktivní www stránky, webové aplikace a e-shopy bez starostí

 

Web studio Attractive od roku 2007 poskytuje kreativní a vývojářské služby pro vytváření a provoz www stránek. Děláme klasické firemní www stránky, "one-page" microsity, landiag page, e-shopy a vyvíjíme speciální webové aplikace. Kromě vlastního vývoje využíváme již hotové komponenty. Tým www studia tvoří copywriter, webdesigner, developer a technický správce.navrh-webu

Copywriting, aktivní pomoc s přípravou obsahu webu

Nemusíte trávit dlouhý čas nad přípravou podkladů. Navrheme kompletní obsah webu! Vymyslíme strukturu stránek, napíšeme texty, pořídíme fotky, nakreslíme obrázky, atd...Stačí, když nám sdělíte základní fakta o vaší firmě, produktech a službách.

responsivni-design

Moderní, přehledný, responzivní webdesign

Design vašeho webu nebo e-shopu je vytvořen podle aktuálních trendů. Rozmístění prvků na stránce je vyřešeno tak, aby byla stránka zajímavá, přehledná a přizpůsobovala se obrazovkám počítačů,tabletů i mobilů.

administrace_webu

Příjemný CMS systém pro snadnou administraci

Www stránky jsou obvykle napojené na intuitivní (CMS) administrační systém v češtině, ve kterém si můžete web snadno aktualizovat sami bez webmastera.

technicka_podpora

Technická podpora, zabezpečení a aktualizace webu

Po dokončení webu vám budeme k dispozici pro technickou podporu a další rozvoj webu. Www stránky provozujeme na zabezpečeném webhostingu, který vaše data denně zálohuje.

attractive symbol

Jaké weby nejčastěji děláme?

KLASICKÉ FIREMNÍ WWW STRÁNKY

Prezentujte svojí firmu, technologie produkty nebo služby, získejte nové kontakty a zákazníky.

 

Klasické prezentační www stránky představí vaší firmu ze všech stran. Řekněte a ukažte návštěvníkům www stránek co děláte, čím se zabýváte a v čem jste opravdu dobří. Cílem je udělat skvělý dojem, získat nové kontakty, rezervace, poptávky.

ODESLAT POPTÁVKU

LANDING PAGES

Atraktivní cílová www stránka vaší reklamní kampaně

 

Návrhy reklamních tiskovin - od vizitek, akčních letáků, firemních katalogů až po billboardy a velkoplošné poutače. Od kreativního konceptu, přes grafické makety, návrhy layoutů až po precizní grafickou a typografickou práci v DTP studiu. Při návrhu reklamních tiskovin design studio úzce spolupracuje s copywriterem a foto studiem na přípravě textového a obrazového obsahu a advertising studiem, v případě návrhů tiskovin pro reklamní kampaně.

ODESLAT POPTÁVKU

WWW STRÁNKY A SPECIÁLNÍ KOMPONENTY

WWW stránky s rezervačními systémy, realitními systémy a speciální funkčností za zlomek ceny

 

Pro vývoj www stránek využíváme otevřený systém, který umožňuje instalovat speciální doplňky a softwarové komponenty za "pár dolarů". Jedná se nejčastěji o rezervační systémy, správu realit, autobazary, fitness kluby atd.

ODESLAT POPTÁVKU

WWW STRÁNKY A SPECILÁNÍ KOMPONENTY

Ušetřete peníze za vývoj toho, co už je hotové a vyzkoušené

 

Při vývoji webů využíváme v maximální míře už hotové funkční komponenty, které instalujeme a upravujeme podle přání našich klientů. Potřebujete systém pro prodej realit, máte autobazar, fitness centrum, saunu, penzion, hotel, restauraci...? Nemusíte platit statisíce za vývoj speciálních aplikací a funkcí www stránek. Napište nám, co potřebujete a my pro vás vyhledáme, nainstalujeme a na míru upravíme již hotový systém za zlomek ceny toho, co by vás stál vývoj celého systému na míru.

web-ready-made-components-icons

MICROSITY A ONE PAGE WEBY

Atraktivní www stránky pro rychlou informaci o firmě, prodejně, klubu nebo provozovně

 

Návrhy reklamních tiskovin - od vizitek, akčních letáků, firemních katalogů až po billboardy a velkoplošné poutače. Od kreativního konceptu, přes grafické makety, návrhy layoutů až po precizní grafickou a typografickou práci v DTP studiu. Při návrhu reklamních tiskovin design studio úzce spolupracuje s copywriterem a foto studiem na přípravě textového a obrazového obsahu a advertising studiem, v případě návrhů tiskovin pro reklamní kampaně.

ODESLAT POPTÁVKU

PROGRAMOVÁNÍ

Vývoj složitých aplikací na míru pro vás

 

Využijte naplno naší vývojovou kapacitu, tak jako výrobce barev HET, kterému jsme navrhli a naprogramovali speciání www aplikaci Color simulator.

ODESLAT POPTÁVKU

Nenašli jste typ webu, který potřebujete? To je v pořádku. Napište nám, umíme toho mnohem víc. 

POŠLETE NÁM POPTÁVKU

ZKUŠENOSTI A TÝMOVÁ PRÁCE

Tvorba a vývoj www stránek je řemeslo

Tvorba www stránek je řemeslo. I když se naučíte programovat a zvládnete nejrůznější technologie nebude z vás tvůrce www stránek. Dobrý web není práce jednoho programátora. Je to společná práce lidí, kteří rozumí grafice, marketingu, copywritingu, SEO a samozřejmě webovým technologiím. My děláme weby už více než 15 let.logotype attractive symbol circle white tranparent

Napište
kreativnímu řediteli


I když máme v Attractive parádní a spolehlivý zákaznický servis,
jsem rád, když zprávy z www stránek přichází přímo na můj email.

Michal Šebesta, kreativní ředitel Attractive.


Odeslat zprávu
kreativní ředitel

Tvoříme atraktivní weby a landing page.

DEJTE VIDEO NA LANDING PAGE

Využijte nabídku webstudia Attractive a umístěte vaše video na "landing page" vaší kampaně nebo na speciální stránku představující váš produkt, službu, firmu nebo provozovnu.

2

COPYWRITING

Pomůžeme vám vytořit návrh webu, strukturu jednotlivých částí

WEBDESIGN

Vzhled webu přizpůsobíme vašim požadavkům, od nastavení barev, přes originální grafiké prvky až po logo projektu

DEVELOPEMENT

Máme bohaté zkušenosti s výrobou mikrosites a lending pages, vytoření a naplnění webu může být otázkou několika dní


PROHLÉDNĚTE SI STRÁNKU DESIGNSTUDIA
logo attractive


Attractive s.r.o.

IČ 27315819
DIČ CZ27315919

Attractive Praha

Ovocný trh 572/11
110 00, Praha 1

Reklamka Na zátiší

Blatenská 1561
430 03 Chomutov

Zákaznický servis

Po - Pá 8:00 - 17:00
Tel.: 273 132 063
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.