ATRAKTIVNÍ TISKOVÉ PRODUKTY
PRECIZNÍ TISK

TISKOVÁ PRODUKCE ATTRACTIVE

Větší nabídka tiskových produktů a lepší služby než v běžné tiskárně

 

Tisková produkce Attractive zajišťuje kompletní proces tisku na papír, plast, textil, bannerová plátna, samolepy, reklamní desky na špičkových strojích. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější tiskové technologie, zvolíme materiál s nejlepším poměrem cena/ kvalita. V design studiu navrhneme grafiku vaší reklamy nebo tiskovinu, připravíme tisková data. Ve spolupráci s našimi partnery vyrobíme a dodáme v krátké lhůtě až na váš stůl nebo na vaše pobočky. Rozumíme technologiím, materiálům, reklamní grafice, výrobním postupům všech typů zakázek. Od malých vizitek přes tisky letáků katalogů, tisky na samolepící fólie, desky, textil až po výrobu billboardů a velkoplošných poutačů za atraktivní ceny. .

attractive symbol

Kompletní proces tiskové produkce
na jednom místě


Naše služby, vaše pohodlí.


poradenstvi tisk

Technické poradenství, technologie, materiály

Poradíme vám jakou výrobní technologii zvolit, na jaký materiál tisknout, jaké formáty jsou pro vaší zakázku nejvhodnější z hlediska cena/kvalita.

graficke studio

Grafický design a přesná tisková data

Vaší reklamu, tiskovinu, obal, poutač, samolepu, auto,... vymyslíme, natextujeme, graficky zpracujeme a připravíme přesná tisková data pro každou tiskovou technologii

kvalitni tisk

Kvalitní tisk v termínu a kontrola kvality

Využíváme nejkvalitnější tiskové technologie. Máme dlouhodobě ověřené dodavatele tisku z celé Evropy. Expedujeme v dohodnutých termínech. Máme naprosté minimum reklamací.

instalace reklamy

Doprava, montáže a instalace

Dopravíme, odborně instalujeme, nalepíme samolepy, fólie na auta, na billboardové plochy,..dle doporučených technických postupů. Přimontujeme, poutače, plachty, desky, písmena,atd.

Nejoblíbenější tiskové produkty od Attractive


Umíme vytisknout, potisknout a vyrobit prakticky cokoli, ale zjistili jsme, že pod slovem "cokoli"
si někteří naši zákaznici nepředstaví nic z toho, co skutečně děláme, takže zde uvádíme přehled hlavních produktů.   


Katalogy, brožury

Katalogy, brožury

Vícestránkové tiskoviny, formáty DL, A5, A4, čvercové formáty, vazba V1, V1 s očky, vazba V2, laminace i parciální lak na obálce.

Odeslat poptávku
Prospekty, letáky

Prospekty, letáky

Běžné jednostranné, oboustranné, skládané letáky od formátu DL, A5, A4,A3. Laminace, parciální lak, soft touch folie: Série od 100 ks do 1 000 000 ks

Odeslat poptávku
Akční letáky

Akční letáky

Letáky A5, A4, tištěné ve velkých počtech s cenou pár haléřů za kus. Série 20 000 - 1 000 000 ks. Tisk na křídový, LWC, nebo novinový papír a s nízkou gramáží. Jednostranné, vícestranné, skládané, slepované.

Odeslat poptávku
Vizitky

Vizitky

Jednostranné, oboustranné, skládané, plnobarevné tištěné na papír s vysokou gramnáží, s matnou i lesklou laminací nebo luxusní soft touch fólií.Ražby, výseky, zaoblené rohy a jiné luxusní úpravy samozřejmě ano.

Odeslat poptávku
Firemní desky, slohy, šanony

Firemní desky, slohy, šanony

Firemní desky jednostranný i oboustranný tisk, s chlopňemi, s gumičkou, jednoduchý i dvojitý hřbet, výsek na vizitku, laminace, šanony s firemním potiskem, ...

Odeslat poptávku
Billboardy

Billboardy

Veškerý tisk pro vaše billboardové kampaně za velmi atraktivní ceny. Tisk na billboardový papír pro krátké kamapaně nebo na samolepící fólie s dlouhodobou životností 2-5 let. Grafický design vytvoří design studio, logany, vizuály, kreativu kampaně vymyslí advertising studio.

Odeslat poptávku
Plakáty, postery, city lighty

Plakáty, postery, city lighty

Jednostranné i oboustanné plakáty od A3 do A0, velkoplošné plakáty, citylighty, atypické rozměry

Odeslat poptávku
Reklamní tašky

Reklamní tašky

Reklamní papírové tašky v různých formátech, včetně tašky na víno s matnou či lesklou folií, která chrání vaší grafiku či logo. Dno a záhlaví tašky je zesílené lepenkou pro větší bytelnost. Samozřejmě nabízíme širokou škálu barev na ucho tašky.

Odeslat poptávku
Kalendáře

Kalendáře

Nástěnné či stolní kalendáře, poznámkové kalendáře, kalendáře se spirálou...Nabízíme různé formáty, možnost výběru lesklého či matného tisku. Kalendář je výborným dárkem, který kombinuje praktickou funkci s reklamou.

Odeslat poptávku
Reklama na auta

Reklama na auta

Samolepící nápisy, řezaná grafika, průhledná folie one way vision či reflexní folie.Grafické studio vytvoří návrh a data v měřítku 1:1.

Odeslat poptávku
Bannerové poutače, plachty

Bannerové poutače, plachty

Jednostranné, oboustranné či reflexní bannery, které zviditelní vaši reklamu venku či uvnitř. Bannery jsou vytištěné na matném či lesklém podkladu frontlight 510 g - 650 g, ve formátu, který vám bude vyhovovat. Plachty mají zpevněné okraje, nabízíme možnost plachty bez oček či s očkami pro snadnější instalaci.

Odeslat poptávku
Roll upy

Roll upy

Oblíbené roll up poutače od základních modelů za velmi atraktivní ceny - až po luxusní konstrukce se zajímavým designem designem. Šíře od 80 do 200 cm Bannery jsou vytištěné na kvalitním materiálu. Didáváme kompletně konstrikce, grafika a zpravidla i s taškou na přenášení. Grafické studio vytvoří grafiku a tisková data.

Odeslat poptávku
Kartonové, plastové poutače, displaye

Kartonové, plastové poutače, displaye

Exteriérové i interiérové poutače. Různé konstrukce, tvary a řešení na míru. Tisk na pvc desky, karton, hliníkové sendviče. Tvarové ořezy a montáže do standardních nebo na zakázku vyrobených konstrukcí.

Odeslat poptávku
Poznámkové bloky

Poznámkové bloky

Reklamní lepené bloky s obalem, bez obalu, spojené spirálou v oblíbených formátech A5, A6, A4 či DL. Možnost výběru počtu stránek 25,50,100 + obálka. Lepení po krátké či dlouhé straně.

Odeslat poptávku

Reklamní deskové poutače

PVC desky či dibondové desky o různé tloušťce v různých formátech. Vysoká barvostálost a životnost barev. Jednostranný či oboustranný tisk. Nabízíme možnost i prostorové reklamy (vyřezávané písmena či loga).

Odeslat poptávku

Samolepky, etikety

Kulaté, čtvercové či obdelníkové samolepící etikety. PVC samolepy, řezané samopelpky nebo velkoformátové samolepy. Matná či lesklá laminace chrání tisk a dodá etiketě atraktivní vzhled.

Odeslat poptávku

Reklamní samolepící fólie

Elektrostatické plakáty

Plakáty s elektrostatickým nábojem drží na skle a podobných materiálech, lze jednou až dvakrát opakovaně použít.

Odeslat poptávku

Reklama na výlohy

Samolepící nápisy, řezaná grafika, průhledná folie one way vision či reflexní folie.Grafické studio vytvoří návrh a data v měřítku 1:1.

Odeslat poptávku

Krabice, obaly

Dárkové krabice, krabice s víkem, kartonové rukávy ...Vyrábíme širokou škálu krabic s potiskem v různých rozměrech, ale i na zakázku. Jednobarevný či plnobarevný tisk na kartonovém či kraftovém podkladě.

Odeslat poptávku


Nenašli jste zde produkt, který potřebujete vyrobit? To je v pořádku, umíme toho mnohem více - pošlete nám poptávku.


ODESLAT POPTÁVKU


TISKOVÉ TECHNOLOGIE A PROFESIONALITA

Tiskařina a tisk na nejrůznější materiály
je řemeslo

Jakou zvolit technologii, na jaký materiál tisknout, jak připravit správná tisková data? Tisk je velice technologicky složité odvětví. Volba správné technologie závisí na počtu kusů na zvoleném materiálu a samozřejmě o dokonale správné přípravě tiskových dat. Rozdíly v kvalitě, gramáži, bělosti jsou nejen v oblasti tisku na papír. Obrovský kvalitativní rozdíl je v materiálech pro tisk samolep pro venkovní použití. Levné fólie prostě ve venkovním prostředí nevydrží. Plastové desky v mrazu praskají atd. Podobně je to s výrobou obalů, tašek, kartonových poutačů. Rozumíme vazbám, výsekům, bigování, kvalitě kartonů, atd.. V oblasti tisku pracujeme od roku 2007, a pomůžeme vám zvolit tu nejoptimálnější kombinaci materiálu, technologie pro vaší zakázku. A pokud tisk slouží pro vaší reklamu, pomůžeme vám vše nejen vyrobit, ale i vymyslet a navrhnout. Rozumíme tisku, grafickému designu i reklamě. V tom je naše výhoda.

Tiskněte si sami fotky z dovolené. Pokud jde o tisk pro váš obchod, obraťte se na tiskovou produkci Attractive.

ODESLAT POPTÁVKU

design studio header 600 300

DESIGN STUDIO

 
 • DTP and typography design
 • loga, corporate identity a brand design
 • packaging, obalový design
 • fotomontáže, retuše a vymaskování
 • bannery pro reklamu na internetu
 • grafika pro sociální sítě
 • kresby, ilustrace, vektorová grafika
 • outdoor a signmaking design
 • signmaking and car design
 • merchandising design
web studio

WEB STUDIO

 
 • copywriting
 • webdesign
 • technická podpora
 • programování a vývoj na zakázku
 • klasické firemní www stránky
 • landing pages
 • microsity a one page weby
 • e-shopy
 • www stránky s objednávkovými a rezervačními systémy

DTP AND TYPOGRAPHY DESIGN

Svěží grafika, precizní typografie, návrhy reklamních a firemních tiskovin

 

Návrhy reklamních tiskovin - od vizitek, akčních letáků, firemních katalogů až po billboardy a velkoplošné poutače. Od kreativního konceptu, přes grafické makety, návrhy layoutů až po precizní grafickou a typografickou práci v DTP studiu. Při návrhu reklamních tiskovin design studio úzce spolupracuje s copywriterem a foto studiem na přípravě textového a obrazového obsahu a advertising studiem, v případě návrhů tiskovin pro reklamní kampaně.

 

ODESLAT POPTÁVKU
foto-studio

FOTO  STUDIO

 
 • reklamní fotografie
 • reklamní vizuály
 • produktová fotografie
 • letecké fotografie
 • ateliérové fotografie
 • byznys portréty
 • reportážní fotografie
 • fotomontáže a retuše
 • barevné korekce a postprodukce
foto-studio

TISKOVÁ PRODUKCE

 
 • technolgické poradenství
 • DTP a předtisková příprava
 • tisk na papír např. katalogy, letáky, vizitky, kalendáře
 • tisk na PVC a sendvičové desky
 • tisk na samolepící fólie
 • tisk na textil 
 • řezaná grafika, fólie
 • tisk na karton, obaly, poutače 
 • potisky reklamních předmětů 
foto-studio

MERCHANDISING STUDIO

 
 • merch design, 
 • technická příprava výroby
 • prodej, potisk a výroba reklamních předmětů  
 • prodej, potisk a výroba reklamního textilu
 • prodej, potisk a výroba merch produktů
 • sítotisk, laserové gravírování, tampon tisk
 • rotační sítotisk
 • dárková balení
 • výroba na zakázku 

KRESBY, ILUSTRACE, VEKTOROVÁ GRAFIKA

Když to nejde vyfotit, tak to jde nakreslit

 

Kresby, ilustrace a vektorové obrázky jsou nedílnou součástí reklamní grafiky a grafického designu.

ODESLAT POPTÁVKU

OUTDOOR A SIGNMAKING DESIGN

Grafika na venkovní poutače, výlohy, provozovny, restaurace, prodejny, bistra a orientační systémy

 

Od poradenství, zaměření, návrhy designu, výběr vhodných materiálů, až po DTP přípravu souborů v přesném měřítku pro výrobu a tisk samolepících fólií, gravírovaných desek a dalších dostupných materiálů. Návrhy jsou předkládány formou vizualizací do fotek. Výrobu realizuje oddělení tiskové produkce.

ODESLAT POPTÁVKU

SIGNMAKING AND CAR DESIGN

Grafika na firemní auta a jiné dopravní prostředky

 

Promyšlené designy v souladu s předpokládaným rozpočtem navržené tak, aby byly v praxi proveditelné. Kombinujeme klasické ploterové fólie s plnobarevnými tisky včetně aplikací one vison fólií na okna atd.. Designy prezentujeme formou vizualizací na fotkách nebo mockupech. Máme zvládnutý kompletní proces od kreativního konceptu až po přípravu dat v měřítku 1:1. Vlastní výrobu pak realizuje oddělení tiskové produkce.

ODESLAT POPTÁVKU

logotype attractive symbol circle white tranparent

Napište
kreativnímu řediteli


I když máme v Attractive parádní a spolehlivý zákaznický servis,
jsem rád, když zprávy z www stránek přichází přímo na můj email.

Michal Šebesta, kreativní ředitel Attractive.


Odeslat zprávu
kreativní ředitel
logo attractive


Attractive s.r.o.

IČ 27315819
DIČ CZ27315919

Attractive Praha

Ovocný trh 572/11
110 00, Praha 1

Reklamka Na zátiší

Blatenská 1561
430 03 Chomutov

Zákaznický servis

Po - Pá 8:00 - 17:00
Tel.: 273 132 063
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.