REKLAMNÍ AGENTURA ATTRACTIVE

Bojujeme za to, aby vaše reklama vypadala lépe. 

 

 

Attractive založili v roce 2007 Michal Šebesta a Barbara Krulich Woznica. Původní full service reklamní agentura se postupně proměnila v produkční firmu, která vyrábí veškerý obsah a produkty pro reklamní kampaně a firemní prezentaci. Attractive je tady proto, aby dělala hezkou reklamu, aby ušetřila čas šéfům komunikace, marketingovým manažerům a majitelům firem. Ve srovnání s freelancery poskytujeme výrazně větší portfolio služeb, ve srovnání s malými agenturami máme větší  know  how v oblasti marketingové komunikace. Pro velké zadavatele reklamy je Attractive dobrou a ekonomicky úspornou alternativou k velkým agenturám.  

attractive symbol

Naše zásady a filozofie firmy 

 


Attractivita

ATTRAKTIVITA

V Attractive jsme přesvědčeni o tom, že s nepěknou reklamou, průměrnou značkou nebo nudnou firemní prezentací na trhu neuspějete.

Minimalismus

MINIMALISMUS

Věříme, že méně je více. Usilujeme o to, aby reklamy, prezentace, inzeráty, videa nevypadaly jako dort pejska a kočičky.


Better done than perfect

BETTER DONE...

I když usilujeme o vysokou kvalitu naší produkce, myslíme si, že diskuse nad detaily, které nemají vliv na efektivitu, je ztráta drahocenného času. "Čas jsou peníze."

Efektivita

EFEKTIVITA

To co v jiných agenturách dělá 10 lidí, my zvládneme v pěti lidech. Každý s z nás má široké znalosti a jsme "dříči". Nemáme žádné koordinátory, asistentky, accounty, kteří nepřináší žádnou hodnotu.

Integrace

INTEGRACE

Pracujeme pro svět digitální a klasické reklamy. Propojujeme technologie, média a tvůrčí práci do efektivní reklamy. Na jednom místě desítky služeb a tisíce produktů.
ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU
logo attractive


Attractive s.r.o.

IČ 27315819
DIČ CZ27315919

Attractive Praha

Ovocný trh 572/11
110 00, Praha 1

Reklamka Na zátiší

Blatenská 1561
430 03 Chomutov

Zákaznický servis

Po - Pá 8:00 - 17:00
Tel.: 273 132 063
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.