ATRAKTIVNÍ WWW STRÁNKY
SNADNO A RYCHLE
NA MÍRU PRO VÁS

WEB STUDIO ATTRACTIVE

Atraktivní www stránky, webové aplikace a e-shopy bez starostí

 

Web studio Attractive od roku 2007 poskytuje kreativní a vývojářské služby pro vytváření a provoz www stránek. Děláme klasické firemní www stránky, "one-page" microsity, landiag page, e-shopy a vyvíjíme speciální webové aplikace. Kromě vlastního vývoje využíváme již hotové komponenty. Tým www studia tvoří copywriter, webdesigner, developer a technický správce.navrh-webu

Copywriting, aktivní pomoc s přípravou obsahu webu

Nemusíte trávit dlouhý čas nad přípravou podkladů. Navrheme kompletní obsah webu! Vymyslíme strukturu stránek, napíšeme texty, pořídíme fotky, nakreslíme obrázky, atd...Stačí, když nám sdělíte základní fakta o vaší firmě, produktech a službách.

responsivni-design

Moderní, přehledný, responzivní webdesign

Design vašeho webu nebo e-shopu je vytvořen podle aktuálních trendů. Rozmístění prvků na stránce je vyřešeno tak, aby byla stránka zajímavá, přehledná a přizpůsobovala se obrazovkám počítačů,tabletů i mobilů.

administrace_webu

Příjemný CMS systém pro snadnou administraci

Www stránky jsou obvykle napojené na intuitivní (CMS) administrační systém v češtině, ve kterém si můžete web snadno aktualizovat sami bez webmastera.

technicka_podpora

Technická podpora, zabezpečení a aktualizace webu

Po dokončení webu vám budeme k dispozici pro technickou podporu a další rozvoj webu. Www stránky provozujeme na zabezpečeném webhostingu, který vaše data denně zálohuje.

attractive symbol

Jaké weby nejčastěji děláme?

KLASICKÉ FIREMNÍ WWW STRÁNKY

Prezentujte svojí firmu, technologie produkty nebo služby, získejte nové kontakty a zákazníky.

 

Klasické prezentační www stránky představí vaší firmu ze všech stran. Řekněte a ukažte návštěvníkům www stránek co děláte, čím se zabýváte a v čem jste opravdu dobří. Cílem je udělat skvělý dojem, získat nové kontakty, rezervace, poptávky.

ODESLAT POPTÁVKU

LANDING PAGES

Atraktivní cílová www stránka vaší reklamní kampaně

 

Landing pages jsou nedílnou součástí reklamních kampaní, spotřebitelských soutěží, developerských projektů, dobročinných sbírek atd..  Na tuto - cílovou - "přistávací" (z ang. "landing") stránku přivádíme zákazníky ze všech reklam v rámci kampaně. Často i prostřednictvím QR kódů na výrobcích zařazených do kampaně. Nejčastěji se jedná o web typu "one page". Informace jsou poskládány pod sebe a uživatelé se po stránce pohybují podobně jako na sociálních sítích  -  prostě scrolují shora dolů. Hlavní vizuál, texty a webdesign koresponduje s grafickým designem a komunikací kampaně. Nedílnou součástí reklamní landing page je i reklamní spot, video z našeho video studia. 

ODESLAT POPTÁVKU

stránky s rezervačním systémem

Www stránky pro kempy a penziony

 

Rádi cestujeme a tak je naším potěšením tvorba atraktivních www stránek pro kempy, hotely a penziony. Tvorba webu zahrnuje poradenství, kompletní návrh struktury a vzhledu stránek, copywriting - pomoc s přípravou textů, webdesign, nafocení, vývoj, naplnění a otestování stánek  přes ostrým provozem. Nabízíme i instalaci a design již hotového modulu pro rezervaci pokojů, chatek nebo míst k ubytování.  

ODESLAT POPTÁVKU

WWW STRÁNKY A SPECIÁLNÍ KOMPONENTY

WWW stránky pro realitní kanceláře

 

Pro vývoj www stránek pro relitní kanceláře využíváme otevřený systém, který umožňuje instalovat již připravnou komponentu pro jednoduchou správu a prezentacci realit. Komponentu pak designujeme a upravujeme pro individuální potřeby realitní kanceláře. Využití již hotové softwarové komponenty je výrazně levnejší a rychlejší řešení než kompletní programování aplikace tekzvaně "na klíč".

ODESLAT POPTÁVKU

WWW STRÁNKY A SPECILÁNÍ KOMPONENTY

Ušetřete peníze za vývoj toho, co už je hotové a vyzkoušené

 

Při vývoji webů využíváme v maximální míře už hotové funkční komponenty, které instalujeme a upravujeme podle přání našich klientů. Potřebujete systém pro prodej realit, máte autobazar, fitness centrum, saunu, penzion, hotel, restauraci...? Nemusíte platit statisíce za vývoj speciálních aplikací a funkcí www stránek. Napište nám, co potřebujete a my pro vás vyhledáme, nainstalujeme a na míru upravíme již hotový systém za zlomek ceny toho, co by vás stál vývoj celého systému na míru.

web-ready-made-components-icons

MICROSITY A ONE PAGE WEBY

Atraktivní www stránky pro malé firmy,  prodejny, kluby, provozovny, lékaře

 

Microsite typu "ona page" je velmi efektivní způsob, jak rychle a přesvědčivě představit svojí firmu, službu, produkt, projekt, provozovnu, klub atd. One page znamená, že se uživatelé na stránce pohybují stejně jako na sociálních sítích - prostě scrolují shora dolů. Výhodou je, že vedete mávštěvníky webu jedním směrem. Při  návrhu stránky využíváme naše bohaté zkušenosti z oblasti marketingové komunikace, grafického designu a vizuální komunikace.

ODESLAT POPTÁVKU

PROGRAMOVÁNÍ

Vývoj složitých aplikací na míru pro vás

 

Využijte naplno naší vývojovou kapacitu, tak jako výrobce barev HET, kterému jsme navrhli a naprogramovali speciání www aplikaci Color simulator.

ODESLAT POPTÁVKU

Nenašli jste typ webu, který potřebujete? To je v pořádku. Napište nám, umíme toho mnohem víc. 

POŠLETE NÁM POPTÁVKU

ZKUŠENOSTI A TÝMOVÁ PRÁCE

Tvorba a vývoj www stránek je řemeslo

Tvorba www stránek je řemeslo. I když se naučíte programovat a zvládnete nejrůznější technologie nebude z vás tvůrce www stránek. Dobrý web není práce jednoho programátora. Je to společná práce lidí, kteří rozumí grafice, marketingu, copywritingu, SEO a samozřejmě webovým technologiím. My děláme weby už více než 15 let.logotype attractive symbol circle white tranparent

Napište
kreativnímu řediteli


I když máme v Attractive parádní a spolehlivý zákaznický servis,
jsem rád, když zprávy z www stránek přichází přímo na můj email.

Michal Šebesta, kreativní ředitel Attractive.


Odeslat zprávu
kreativní ředitel

Tvoříme atraktivní weby a landing page.

DEJTE VIDEO NA LANDING PAGE

Využijte nabídku webstudia Attractive a umístěte vaše video na "landing page" vaší kampaně nebo na speciální stránku představující váš produkt, službu, firmu nebo provozovnu.

2

COPYWRITING

Pomůžeme vám vytořit návrh webu, strukturu jednotlivých částí

WEBDESIGN

Vzhled webu přizpůsobíme vašim požadavkům, od nastavení barev, přes originální grafiké prvky až po logo projektu

DEVELOPEMENT

Máme bohaté zkušenosti s výrobou mikrosites a lending pages, vytoření a naplnění webu může být otázkou několika dní


PROHLÉDNĚTE SI STRÁNKU DESIGNSTUDIA
logo attractive


Attractive s.r.o.

IČ 27315819
DIČ CZ27315919

Attractive Praha

Ovocný trh 572/11
110 00, Praha 1

Reklamka Na zátiší

Blatenská 1561
430 03 Chomutov

Zákaznický servis

Po - Pá 8:00 - 17:00
Tel.: 273 132 063
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.