Výroba videa - videoprodukce na klíč

 

Vyrábíme sponzorské vzkazy, točíme produktová, firemní videa, reportáže z akcí a tvoříme animace, s výborným poměrem cena/kvalita. Kreativně kombinujeme kamerové záběry s animacemi, vektorovou infografikou. Jsme efektivní při přípravě projektů. Píšeme kvalitní scénáře. Pracujeme v souladu s aktuálními trendy. Videa obsahují vynikající hlasové komentáře v českém, anglickém i německém jazyce.  

 

 

ATRAKTIVNÍ ZÁBĚRY POŘÍZENÉ Z LETÍCÍHO DRONU

 

Záběry z dronu umožňují velice kreativní možnosti záznamu obrazu. Ať už se jedná o natáčení krajiny,
akční záběry pohybujících se objektů, lidí a záběry míst, kam se nedá s jinou technikou dostat.

Read more

 

SLUŽBY V OBLASTI VIDEOPRODUKCE

 

COPYWRITING

COPYWRITING

COPYWRITER vymyslí příběh, vytvoří scénář videa, napíše hlasový komentář. Dodá formou textu nebo formou obrázkového storyboardu.
PRODUKCE A REŽIE

PRODUKCE A REŽIE

V Attractive jsme spojili do jedné osoby PRODUKČNÍHO a REŽISÉRA. Je plně zodpovědný za přípravu natáčení, herce, rekvizity, techniku a řídí celý projekt tak, aby byla dodržená pointa, scénář, termín a cena.
KAMERA, OBRAZ A ZVUK

KAMERA, OBRAZ A ZVUK

Obraz natočí zkušený KAMERAMAN v rozlišení až 4K. Zvuk zaznamená profesionální zvukař̌ v průběhu natáčení. U menších projektů, rozhovorů a reportáží nahráváme zvuk pomocí mikroportu přímo do kamery.
STŘIH, ANIMACE, TITULKY

STŘIH, ANIMACE, TITULKY

EDITOR, ANIMÁTOR sestřihá video, vytvoří a vloží speciální efekty, rozhýbe statické grafické prvky, doplní healdiny, texty titulky. Případně vytvoří celé video čistě v počítač.
HLASOVÉ KOMENTÁŘE

HLASOVÉ KOMENTÁŘE

ZKUŠENÍ HERCI, HEREČKY DUBÉŘI namluví plynule, bez chyb a se správnou dynamikou komentář (voiceover). Garantujeme profesionální výslovnost v českém, anglickém a německém jazyce.
HUDBA A SOUNDESIGN

HUDBA A SOUNDESIGN

MISTR ZVUKU vybírá licencovanou hudbu ze světových audiobank a pro větší projekty nechá psát originální hudbu od zkušených SKLADATELŮ. Tam kde je to účelné vytváří zvukové efekty - soundesign 

NATÁČENÍ Z DRONU

NATÁČENÍ Z DRONU

PILOT a KAMERAMAN natočí dechberoucí záběry z výšky v rozlišení až 4K v souladu s platnou legislativou. natáčení může probíhat jak pod širým nebem, tak v interiérech.
STYLING, VIZÁŽ

STYLING, VIZÁŽ

STYLISTA pomáhá s výběrem oblečení, rekvizit, stylizací a makeupem herců a he- reček. VIZÁŽISTA se stará o to, aby tvá- ře účinkujícíhc vypalady ve světle kamer atraktivně a přirozeně.
CASTING, MODELY, HERCI

CASTING, MODELY, HERCI

Pokud se jedná o hrané video, zajistíme ob- sazení do plánovaných rolí. Součástí této služby je casting, příprava na role a souvi- sející právní servis - smlouvy s účinkujícími atd..

VIDEA S KOMENTÁŘEM V ANGLICKÉM, NĚMECKÉM A SLOVENSKÉM JAZYCE

 

Díky spolupráci se zahraničními studii vytváříme velice kvalitní videa s hlasovými komentáři v anglickém, německém a slovenském jazyce. Garantujeme profesionální výslovnost při natáčení hlasovách komentářů (voiceoverů). Pro všechny zmíněné jazyky vám můžeme nabídnout mužské i ženské hlasy. 

UKÁZKY A REFERENCE

 


KOLIK STOJÍ VIDEO?

 

Cena videa, videoprodukce není závislá na délce stopáže! Výroba 30 sekundové reklamy pro televizi je dražší než hodinový záznam firemní akce. Cena videa je daná množstvím poskytnutých kreativních služeb, počtu lidí, kteří se na produkci podílí, techniky použité pro výrobu a době realizace. Vyplňte prosím poptávkový formulář a my vám pošleme cenovou nabídku. Pokud máte daný rozpočet, uveďte to prosím v poptávce. My vám nabídneme služby v rámci zadaného limitu.