VIDEO STUDIO ATTRACTIVE

Atraktivní videa, animace a reklamní spoty  založené na komunikační strategii, nápadech a zkušenostech. 

 

Video studio Attractive natáčí (vyrábí) atraktivní reklamní spoty a komerční videa pro sociální sítě, webové stránky a pro televizní vysílání. Naše služby zahrnují všechny fáze video produkce. Od návrhu scénáře přes produkční přípravu, zajištění lokací, castingů, stylingu až po finální postprodukci a vizuální efekty. Úspěšně kombinujeme filmové a reportážní techniky s cílem dodat co nejlepší výsledek s minimálními produkčními náklady a v nejkratším možném čase při zachování vysoké technické kvality. Spoty pro televizní vysílání dodáváme v souladu s přísnými požadavky televizních stanic.Copywriting

Napíšeme scénář

Využijte služeb zkušeného copywritera. Napíše příběh, vymyslí děj a pointu, natextuje hlasový komentář v souladu s vaším záměrem, marketingovým cílem s ohledem na předpokládaný rozpočet

Produkce

Připravíme produkci

Production manager zajistí vše, co je potřeba pro výrobu nebo natočení videa. Produkční služby zahrnují výběr lokace, castingy, zajištění techniky, rekvizit, kostýmů, související právní servis, přípravu produkčního plánu a koordinaci týmu.

Kvalitní obraz

Natočíme kvalitní obraz

Videa natáčí profesionální kameraman s moderní kamerovou, pohybovou a světelnou technikou. Poradíme si se všemi kamerovými záběry, ale i s akčními a leteckými záběry, vícekamerovým snímáním větších akcí nebo trikovým natáčením ve studiu."

Kvalitní hudba a zvuk

Postaráme se o hudbu a zvuk

Hlasový komentář nasnímáme při natáčení nebo ve studiu jako voiceover. Spolupracujeme se zkušenými speakery, kteří mají perfektní hlas a intonaci, v českém, slovenském, anglickém a německém jazyce. Hudbu vyhledáme v audiobankách nebo natočíme hudební doprovod.

Střih a postprodukce

Sestříháme svižně a precizně

Videoeditor vybere nejlepší záběry, sestříhá, upraví a poskladá obraz a zvuk. Součástí postprodukce jsou kromě střihu i nejrůznější vizuální efekty, infografika, titulky a samozřejmě precizní synchronizace s hlasem a hudbou.

Animace a motion efekty

Rozhýbeme grafiku, texty, obrázky

Ve spolupráci s grafickým studiem vytváříme vektorové animace a nejrůznější motion efekty pro infografiku ve videu. Samozřejmostí jsou i složité 3D rendery. Grafické studio vytvoří statické obrázky a videostudio je animuje. Tímto způsobem můžeme vyrobit celé video, aniž bychom použili kameru.

TELEVIZNÍ SPOTY A REKLAMY

Nízkorozpočtové TV spoty a reklamy. Za málo peněz hodně nápadů a 100% technická kvalita

 
Jsme specialisté na výrobu nízkorozpočtových spotů a sponzorských vzkazů pro televizní vysílání. Výsledné spoty dodáme přesně dle náročných technických požadavků českých televizí. Scénář a výrobu sponzorských vzkazů řešíme v souladu s přísnou legislativou, které výroba sponzorských vzkazů podléhá.  Scénář a produkce spotu je podřízena vašemu finančnímu rozpočtu. Technická kvalita je 100%.  

 

ODESLAT POPTÁVKU

Návrh reklamy, nakreslení storyboardu

Storyboard - nejlepší cesta jak prezentovat příběh, děj a pointu reklamy

Každá produkce reklamního spotu začíná přípravou scénáře. Návrh reklamy a návrh na jeho natočení prezentujeme formou storyboardu - příběhu vytvořeného copywriterem, nakreslého ilustrátorem a dodaného formou originálních černobílých nebo barevných obrázků.

TRINITYstbA01a
TRINITYstbA03a
TRINITYstbA04a
TRINITYstbA05a
TRINITYstbA06a
TRINITYstbx01a

FIREMNÍ PREZENTAČNÍ VIDEA

Představ svojí firmu, vyprávěj příběh značky, ukaž své stroje, lidi, technologie. 

 

Ukažte svojí firmu, představte své technologie, své služby. Své prostory, své lidi. Pochlubte se tím, jak vaše firma funguje, jaké má firemní hodnoty. Kvalitní firemní video je obvykle dobrým základem vytváření vztahů s obchodními partnery a nástrojem náborové komunikace. 

ODESLAT POPTÁVKU

PRODUKTOVÁ VIDEA

Ukaž produkt, předveď jeho vlastnosti a prodej jeho výhody. 

 

Nabízíme širokou škálu možností jak představit, "vychválit" a prodat váš produkt. Točíme produkčně nenáročná produktová videa typu "mluvicí hlava", přes formáty typu "teleshopping" až po plnohodnotná, hraná reklamní videa. Na rozdíl od reklamních spotů mají produktová videa delší stopáž.

ODESLAT POPTÁVKU

ANIMOVANÁ, MOTION, WHITEBOARD VIDEA

Co nejde natočit, můžeme nakreslit.

 

Kreslené obrázky mají své kouzlo. Ve spolupráci s grafickým studiem vytvoříme kompletní video, aniž bychom vzali kameru do ruky. Používáme různé grafické techniky. Rukou kreslená whiteboard videa, animovaná videa tvořená barevnými vektorovými obrázky nebo kynetic typography videa - kdy si hrajeme s texty a písmeny. Viz ukázky.

ODESLAT POPTÁVKU

EXPLAINERY, INSTRUKTÁŽNÍ A ŠKOLICÍ VIDEA

Vysvětluj, pomáhej, poraď. Stručně rychle, profesionálně

 

Jsme mistři na výrobu instruktážních videí a videí typu "How to?.." Kreativní ředitel má pedagogické nadání a díky tomu mají naše instruktážní videa vysokou kvalitu, promyšlený scénář a jsou dobře sestříhaná. Při výrobě instruktážních videí kombinujeme všechny prvky kamerových a postprodukčních technik - textovou i animovanou infografiku.  

ODESLAT POPTÁVKU
{ }

NÁBOROVÁ VIDEA

Představte svojí firmu potenciálním zaměstnancům.

 

Nejlepší způsob jak zaujmout uchazeče o práci a ukázat firmu lidem, kteří v ní ještě nepracují je natočit a publikovat krátké video z prostředí vaší firmy. Ukažte jak to u vás vypadá, co děláte, čím se zabýváte, jaké poskytujte benefity a proč je u vás radost pracovat. Video může být  racionální nebo natočené jako spot s reklamní nadsázkou.  

ODESLAT POPTÁVKU

Letecké a akční záběry

 

 

Attractive je držitelem licence pro komerční létání a natáčení z dronu i v oblastech, kde se běžně nesmí létat (s povolením Úřadu pro civilní letectví). Dron využíváme nejen v exteriérech pro dechberoucí záběry, ale i v interiérech, kde bychom jinak museli točit z jeřábu.

PLAY SHOWREEL ODESLAT POPTÁVKU
Profesionální hlasové komentáře

VOICEOVERY

Profesionální hlasové komentáře

Kvalitní hlasový komentář zvyšuje účinnost videa o 100%. Máme k dispozici širokou škálu profesionálních speakerů, kteří namluví text k videu v požadovaném tempu se správnou výslovností a intonací podle typu videa. Od studených technických komentářů až po dramatické nahrávky plné emocí.

Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery natáčíme profesionální komentáře v angličtině, němčině, slovenštině. Máme na výběr mužské i ženské hlasy.


Přehrát ukázky:ODESLAT POPTÁVKU

TESTIMONIALS A REFERENČNÍ VIDEA

Nechte promluvit své zákazníky na kameru

 

Nechte promluvit své zákazníky o vašem projektu nebo zkušenosti s produktem. Žádné záběry pořízené selfí tyčí a mobilem. Obraz točíme obvykle na dvě kamery a pro záznam hlasu používáme kvalitní mikrofony na stativu nebo jako klopové mikrofony, pokud se mluvící osoba hodně pohybuje. Před natáčením pomáháme připravit text, aby byl výstižný a pokud možno krátký. 

ODESLAT POPTÁVKU

ČTECÍ ZAŘÍZENÍ

Díky čtecímu zařízení budete mluvit přímo na kameru snadno a plynule

 

Nemusíte se učit text zpaměti. Pro hladké natáčení monologů na kameru využíváme přenosné čtecí zařízení. Díky tomu i netrénovaný člověk zvládne natočit svojí řeč rychle a přesně. Náš copywriter vám pomůže s přípravou a stylizací textů.

cteci zarizeni

REALITNÍ VIDEA

Představte makléře, developerský projekt, lokalitu, dům, stavbu v krátkém atraktivním videu

 

Atraktivní záběry z dronu,  poutavé kamerové záběry, zajímavá infografika, hlasový komentář makléře a další vizuální efekty pro představení reality, lokality nebo developerského projektu na sociálních sítích a v inzertních portálech. Realitní videa prokazatelně zvyšují zájem o prohlídku.  

ODESLAT POPTÁVKU

VIDEA Z FIREMNÍCH AKCÍ

Z vaší firemní akce, eventu, konference natočíme záznam a vyrobíme skvělé video

 

Zadání je jasné: Z dlouhé události vyrobit krátké video. Proč ne? Stačí říci na kolik kamer to dáme, jak natočíme zvuk a jestli vám odevzdáme celý záznam do archivu nebo krátké video pro sociální sítě.

ODESLAT POPTÁVKU

video production canvas

VIDEO PRODUCTION CANVAS 

Jednoduchá metoda, jak zadat výrobu videa

 

Pro ty, co nemají velkou zkušenost se zadáváním videoprodukce, jsme připravili "video production canvas."  Je to jednostránkový přehledný dokument, který vám usnadní přípravu poptávky pro výrobu videa.  Videoprodukce nemůže mít ceník ani sazebník. Je tam příliš mnoho proměnných, které mají vliv na cenu díla. Kliknutím na tlačítko níže si můžete zobrazit a stáhnout jednostránkové pdf,  do kterého doplníte informace (jako poznámky v pdf) a zašlete jako poptávku na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

STÁHNOUT CANVAS


NAŠE ZKUŠENOSTI A PRAXE

Výroba videa, produkční služby
a práce s kamerou je řemeslo

Videoprodukce v našem pojetí je marketingové řemeslo. Výroba videa není o softwaru a technice. Je to o vzdělání, znalostech a praxi. Už od roku 2007 děláme videa, TV reklamy pro firemní prezentaci a marketingovou komunikaci. Jsme napůl umělci napůl markeťáci.

Sami natáčejte své kamarády a svojí rodinu. Pokud jde o videa pro váš byznys, obraťte se na video studio Attractive.

ODESLAT POPTÁVKU

logotype attractive symbol circle white tranparent

Napište
kreativnímu řediteli


I když máme v Attractive parádní a spolehlivý zákaznický servis,
jsem rád, když zprávy z www stránek přichází přímo na můj email.

Michal Šebesta, kreativní ředitel Attractive.


Odeslat zprávu
kreativní ředitel

Tvoříme atraktivní weby a landing page.

DEJTE VIDEO NA LANDING PAGE

Využijte nabídku webstudia Attractive a umístěte vaše video na "landing page" vaší kampaně nebo na speciální stránku představující váš produkt, službu, firmu nebo provozovnu.

2

COPYWRITING

Pomůžeme vám vytořit návrh webu, strukturu jednotlivých částí

WEBDESIGN

Vzhled webu přizpůsobíme vašim požadavkům, od nastavení barev, přes originální grafiké prvky až po logo projektu

DEVELOPEMENT

Máme bohaté zkušenosti s výrobou mikrosites a lending pages, vytoření a naplnění webu může být otázkou několika dní


PROHLÉDNĚTE SI STRÁNKU WEBSTUDIA
logo attractive


Attractive s.r.o.

IČ 27315819
DIČ CZ27315919

Attractive Praha

Ovocný trh 572/11
110 00, Praha 1

Reklamka Na zátiší

Blatenská 1561
430 03 Chomutov

Zákaznický servis

Po - Pá 8:00 - 17:00
Tel.: 273 132 063
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.